Hakkımızda

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, Son 3 yıldır hosting çözümleri sunan OFS bilisim, alanında uzmanlaşmış teknik ekibi ile, tam memnuniyet odaklı, 24 saat boyunca kesintisiz hizmet vermekte..

Hizmet konusunda, sadece satış öncesi değil, satış sonrasında ve hizmet boyunca kusursuz destek vermeyi hedeflemeye odaklanmaktayız,

OFSbilisim, bir hosting hizmetinde, her saniyenin kritik öneme sahip olduğunun farkında.

Son teknoloji donanım ve yazılım çözümleri ile korunan sunucularda, sorunsuz ve kesintisiz hizmet almanız için gereken her özellik mevcut. Yazılım ve donanım sektörünün sürekli geliştiğini bilen firmamız, her yeni teknolojiye kısa sürede adapte olarak, müşterilerine kusursuz hizmet sunmak için çalışmakta.

Fiyat politikasını rekabetçi olarak belirleyen OFS bilisim’de, aldığınız tüm hizmetler fiyat açısından da sizi memnun edecek. Uygun fiyatla, hem destek hem de performans açısından gerçek kaliteyi müşterilerine sunmayı hedefleyen firmamız, hem satış öncesi hem de sonrasında sizi düşünerek hareket ediyor.

NEDEN OFSbilisim?

Tecrübe ve Teknik Yeterlilik

Yüksek Performanslı Donanımlar

OFS bilisim’de kullanılan tüm donanımlar size en iyi performansı sağlaması için optimize ediliyor. Sadece donanım açısından değil, sunucularımızda kullanılan firmware ve diğer yazılımlar, en yüksek performansı sağlayacak şekilde hazırlanıyor. Sorunsuz ve tam anlamıyla memnun kalacağınız bir hizmet için gerekli her şey düşünüldü.

Gerçek Anlamda Güvenlik

Gelişen Teknolojiyi Her An Takip Ediyoruz

Her yeni yazılım ve donanım teknolojisi OFS bilisim’de test ediliyor. Sunucularda performans artıracak olan her yeni yazılım ve donanım ilavesi, yayınlanır yayınlanmaz sunucularımıza uygulanıyor. Gelişmeleri ve güncellemeleri özel olarak takip eden ekibimiz, hizmetlerimizden tam performans alabilmeniz ve herhangi bir sorunla karşılaşmamanız için 24 saat çalışıyor.

24 Saat Kesintisiz Teknik Destek

Yaşanabilecek her sorunda, en kısa sürede müdahale etmeyi garanti eden firmamız, 24 saat boyunca kesintisiz teknik destek sağlıyor. Sunduğumuz tüm hizmetlerde, gerek satış öncesi gerek satış sonrası, ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü destek sağlanıyor. Kesintisiz hizmet veren teknik destek ekibimiz, saat kaç olursa olsun sorununuzu çok kısa sürede çözüme kavuşturuyor.

Müşteri Öncelikli Hizmet Anlayışı

Karşılıklı güven ilişkisine dayalı ticaret anlayışına sahip OFS bilisim, müşterisini anlayarak hareket ediyor. Her türlü sorununuzda, satış öncesinde olsa bile size rehberlik edecek ekibimiz, en doğru seçimi yapmanız için size yardımcı olacak. OFS bilisim’de, gereksiz yere para harcamamanız için, müşteri temsilcilerimiz tam olarak ihtiyaç duyduğunuz hizmete sizi yönlendirecek.

Ticketları biz değil, siz kapatıyorsunuz

Sorununuz için ticket açtığınızda, teknik ekibimiz siz tamam demedikçe sizinle kalıyor. Sorun çözülmeden ve müşteri tam anlamıyla mutlu edilmeden destek sonlanmıyor.


Ne istiyorsanız o teslim ediliyor

Eksik veya farklı değil, tam olarak müşteri ne istiyorsa onu teslim ediyoruz. Hangi hizmette neye ihtiyaç duyacağınızı, satış öncesinde sizinle istişare ediyor ve sorunsuz bir hizmet almanız için gereken her şeyi sağlıyoruz. OFS bilisim, verdiği hizmette hem satıcı hem de alıcı tarafında bulunmuş bir ekipten oluşmakta. Müşterilerin neye ihtiyaç duyduğunu ve neden memnun kalmadığını bilerek hareket eden ekibimiz, bu doğrultuda yapılması gereken her şeyi yapıyor.