Müşteri Yöneticimiz Sizi Arasın!

Sizler için en iyisini seçeceğimizden emin olun, siz sadece isteğinizi aktarın gerisi bize bırakın...

IRCD-hosting 2

Kobi Paketlerimizin en belirgin özelliklerinden biri; Web Tasarım olarak en modern, en sağlam görseli ziyaretçilerimize sağlamamız…

Günümüz internet dünyasına baktığımızda web sitelerinin ne kadar özensiz, ne kadar kullanışsız ve karışık olduğu aşikar. 

Bizler bu çizgilerin dışına çıkarak minimum fiyat, maksimum hizmet anlayışı ile KOBİ PAKETLER adı altında eşsiz görsellik, kolay kullanım ve memnuniyet sunuyoruz…

KOBİ XL PAKETİ, içeriğe daha çok önem veren, özellikleri daha fazla olsun isteyen şirketler için tasarladığımız, uygun fiyatla size sunduğumuz bir fırsat. Animasyonlu Slider, 1 yıllık ücretsiz alan adı, 1 yıllık ücretsiz 1000 MB Web Hosting, 1 yıllık ücretsiz 6 ay teknik destek avantajlarıyla size yakışır bir web sitesi sahibi olma imkanı tanıyor. 

Kobi Paketlerimizde bir web sitesinin tüm ihtiyaçları düşünülmüş, altyapı olarak en iyi teknoloji kullanılmıştır. Kobi Paketleri tüm tarayıcılar ve mobil cihazlarda test edilmiş olup, her geçen gün yenilenen teknoloji ile birlikte güncellenerek güçlendirilecektir.

 

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ